DOCHÓD PASYWNY – KRYPTOWALUTY

Inwestycja Która Już Po Tygodniu, Może WYGENEROWAĆ Dla Ciebie 40% ZYSKU!

Powstanie Bitcoina, technologii która za nim stoi oraz innych kryptowalut, rozpoczęło proces rewolucji w świecie finansów. Niezależnie od tego czy teraz widzisz w tym potencjał, czy jest Ci to zupełnie obojetne, to ten proces trwa. Osoby które potrafią dostrzec i wykorzystać możliwości, jakie niosą za sobą kryptowaluty – z pewnością zarobią duże pieniądze. Pytanie czy chcesz być jedną z takich osób?

Jeżeli nie wiesz dokładnie czym jest Bitcoin, kryptowaluty oraz cała technologia blockchain, to zachęcam Cię do zapoznania się z tym tematem. Będzie Ci o wiele łatwiej zrozumieć, na czym to wszystko polega i jak Ty na tym możesz skorzystać.

Natomiat jeżeli w większym lub mniejszym stopniu poznałeś ten świat, to poniżej chciałbym Ci przypomnieć jakie masz możliwości zarabiania na kryptowalutach:

„Kupię taniej, sprzedam drożej”

Metoda, która jest najprostsza i w mojej ocenie najbezpieczniejsza dla osób ze sporą wiedzą oraz doświadczeniem. Jest to dobra opcja dla osób, które chcą sobie trochę zainwestować nie inwestując przy tym zbyt dużo swojego czasu.

W praktyce: kupujesz daną kryptowalutę po niższej cenie, czekasz aż osiągnie zadowalającą dla Ciebie cenę i sprzedajesz z zyskiem.

Wiele osób, dorobiło się dzięki tej metodzie, nie małej fortuny. Przykładem może być bitcoin. Kilka lat temu mogłeś go kupić zaledwie za kilkaset złotych za sztukę. Teraz ceną za 1 BTC wynosi ok  28 000 zł.

Koparki Kryptowalut

Koparka, jak to się przyjeło mówić na sprzęt złożony z kilku kart graficznych, które to udostępniają swoją moc obliczeniową. W zamian otrzymujesz kryptowalutę, którą aktualnie wydobywasz.

Jest to dobra opcja dla osób, które chcą się bardziej zaangażować w kryptowaluty. Musisz jednak zainwestować w taką koparkę, której koszt oscyluje między 13 000 zł a 25 000 zł za mocniejsze egzemplarze. Należy również doliczyć koszt prądu i liczyć się z ewentualnymi awariami podzespołów.

Nie mniej jednak jeżeli wiesz co robisz, to taka koparka (jej koszt zakupu) aktualnie zwróci się w 12-24 miesięcy. Czas zwrotu wydłuża się z powodu bardzo dużego zainteresowania inwestorów. Powoduje to dalszy wzrost trudności wydobycia kryptowalut i spadek ilości wydobycia coinów przy tej samej mocy obliczeń zakupionej koparki.

Trading na giełdzie kryptowalut

Kolejna metoda wymaga najwięcej wiedzy i doświadczenia, ale bez wątpienia może przynieść największe i najszybsze efekty. Mowa tu o spekulacji na giełdach kryptowalut. Przy tej możliwości chciałbym się trochę dłużej zatrzymać, ponieważ jest ona bez wątpienia, głównym elementem tej prezentacji. Trading kryptowalut jest bardziej zaawansowanym rozwinięciem pierwszej metody, gdzie mogłeś sobie zakupić daną kryptowalutę, zapomnieć o niej na jakiś czas a potem sprzedać po lepszej cenie.

Traderzy (osoby, które zajmują się spekulacją na giełdach kryptowalut), posiadają wiedzę oraz umiejętności, które pozwalają im przewidzieć z dużą dozą prawdopodobieństwa, jak zmieni się wartość konkretnej kryptowaluty na przykład w ciągu dnia. Dlatego ta metoda jest najbardziej zyskowna i pozwala Traderom generować 20%, 40% a nawet 100% zysku w ciągu tygodnia. Oczywiście ryzyko jest większe w porównaniu do dwóch wcześniejszych metod lecz dzięki optymalnemu doborowi kilku-kilkunastu najlepszych kryptowalut w portfelu można zniwelować je do minium. Natomiast tam gdzie jest większe ryzyko, tam też są największe możliwości i te możliwości chciałbym Ci zaraz zaprezentować.

Dlaczego na kryptowalutach jest możliwy tak szybki i duży zysk?


Głównym powodem jest świeżość i innowacyjność samych kryptowalut. Rynki walutowe czy surowcowe są bardziej stabilne i przykładowo: 1000% wzrost na parze walutowej EUR/USD jest praktycznie niemożliwy. Wraz z dynamicznym wzrostem popularności kryptowalut, rośnie też bardzo szybko ich wartość. Dlatego na rynku kryptowalut, nie dziwią wzrosty wartości o kilka set procent np. w miesiąc.

Dobrym przykładem jest tutaj Bitcoin. Tylko w 2017 roku osiągnał niemal 2000% (20x) w niecałe 12 miesięcy. Jest wiele innych kryptowalut, które osiągały dużo większy przyrosty w dużo krótszym czasie (nawet 640x w rok). To tylko pokazuje potencjał, jaki się kryje w inwestowaniu w kryptowaluty. 

W ciągu najbliższych 5 lat z obecnych 1670 kryptowalut, przetrwa zaledwie do 100 z dzisiejszych najlepszych kryptowalut. 

 

To właśnie teraz jest idealny moment na wejście w kryptowaluty


po aktualnie zakończonej bessie (spadku) z początku 2018r.
Być może to ostatnie miesiące gdzie mamy kryptowaluty tak tanio.
Wcześniej mieliśmy boom inwestorów prywatnych, teraz będziemy mieli boom inwestycyjny ze strony instytucji finansowych.
 

Aby ukazać Ci jak wielki jest to przeskok i szansa na wielkie zyski przejdę do przykładu historii firm internetowych na giełdzie.
Dokładnie analogiczna sytacja miała miejsce w początkach internetu przed 94r. Koniec lat 80, początek lat 90 to było prawdziwe eldorado dla prywatnych inwestorów. Inwestorzy którzy wtedy zainwestowali przed wejściem instytucji finansowych zrobili złoty interes – w zaledwie kilka lat zarobili majątek.
 

Przed 94r. rynek akcji firm internetowych należał niemal w całości do prywatnych inwestorów, tak jak teraz rynek kryptowalut. Po 94-95r. nastąpiło stopniowe uregulowanie rynku i wejście instytucji finansowych, które masowo inwestowały olbrzymie kwoty. Boom trwał do 2000r. notując olbrzymie (nawet kilka set razy) wzrosty firm internetowych na giełdach.
Ta sama sytuacja czeka rynek kryptowalut z tą różnicą, że tam nie będzie za kilka lat gwałtownego spadku, lecz stopniowa stabilizacja kursów, rynku kryptowalut.

 

Rynek obecnie wchodzi w trend wzrostowy, czego efektem na koniec roku będą kilkukrotne wzrosty kursów wielu kryptowalut.

Powodem tego jest skokowe skupowanie kryptowalut przez bogatych prywatnych inwestorów oraz faza początku inwestycji instytucji finansowych/funduszy na wielki kapitał. Na zakończeniu są obecnie prace (wykonano 90%) nad oficjalnym zalegalizowaniem fundamentów prawnych do obracania kapitałem z wykorzystaniem szerokich instrumentów finansowych przez instytucje / fundusze kapitałowe.

 

W ciągu najbliższych miesiecy wejdą w życie pierwsze pełne regulacje rynku kryptowalut dla dużych instytucji finansowych co umożliwi im inwestycje na wielkie kwoty w kryptowaluty. Z każdym kolejnym rokiem ich liczba będzie gwałtownie rosnąć a więc także inwestowany kapitał. Całość przełozy się na wielki wzrost kapitalizacji kryptowalut oraz ich pełną adaptację, wszechstornne zastosowanie w wielu branżach na świecie.

Najbliższe 3-5 lat na rynku będzie to faza upowrzechniania się technologi blockchain, kryptowalut oraz szerokie inwestycje rynku instytucji w kwotach bilionów dolarów. 

 
Obecnie kapitalizacja całego rynku kryptowalut to 290 miliardów $ – to tyle co roczny obrót sieci Wallmart. Najwięksi eksperci szacują, że w ciągu 5 lat kapitalizacja rynku kryptowalut osiągnie poziom 20 bilionów $ (niemal 70x razy więcej niż dziś)

 

 
Jeżeli nie zainwestowałeś w kryptowaluty w ostatnich kilku latach pierwsza szansa Cię minęła…

  

Bez obaw 🙂 Teraz jest jeszcze druga szansa aby w idealnym momencie wejść w rynek kryptowalut.
W najbliższe kilka lat zarobisz naprawdę duże pieniądze, które pozwolą Ci żyć na poziomie przez dł
ugi czas.

Jak Ty możesz na tym skorzystać?

Masz do wyboru kilka metod. Możesz inwestować samemu w poszczególne kryptowaluty i liczyć na wzrost ceny.

Natomiast jeżeli nie masz sprawdzonych informacji oraz doświadczenia, to z tym „szybkim i dużym zyskiem” może być różnie. Jeżeli zakupisz nieodpowiednie kryptowaluty to możesz stracić 70-90% kapitału a skrajnie najsłabsze kryptowaluty mogą zniknąć z rynku.

Możesz również zainwestować w koparkę do kryptowalut. Wiąże się to natomiast z inwestycją ok 15 000 zł – 25 000 zł, konfiguracją, nadzorowaniem wydobywania oraz serwisem technicznym.

Powyższe metody są jak najbardziej dobrym rozwiązaniem. Jeżeli jednak nie chcesz poświęcać swojego czasu na analizę rynku kryptowalut, zdobywanie wiedzy z nimi związanymi oraz nie chcesz inwestować w koparki, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Czym się zajmujemy?

Wyobraź sobie, że masz znajomego który od kilku lat zajmuje się tematyką kryptowalut. Posiada zaawansowaną wiedzę z zakresu analizy technicznej, śledzi codziennie informacje z rynku oraz od wielu miesięcy spekuluje na giełdzie kryptowalut z ogromnym powodzeniem. Pewnego dnia, taki znajomy wiedząc że szukasz możliwości zainwestowania swojego kapitału, proponuje Ci że ten kapitał będzie dla Ciebie obracał, w zamian za sprawiedliwy % z zysków.

Ten przykład, w dużym skrócie obrazuje to czym się zajmujemy i jak Ty możesz rozpocząć swoją inwestycję w kryptowaluty. 🙂

Przekładając to jeszcze na język bezpośredni – zajmujemy się tradingiem na giełdzie kryptowalut. Ten projekt jest skierowany dla osób, które nie chcą się zbytnio angażować w temat kryptowalut, ale chętnie by w nie zainwestowali. Jeżeli inwestor chce podjąć z nami współpracę, podpisuje umowę, która zabezpiecza obie strony a wtedy my rozpoczynamy inwestowanie.

Korzyści:

N

Brak konieczności angażowania swojego czasu

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, podpisujemy umowę a potem my wszystkim się zajmujemy. Następnie co 2-4 tygodnie
 otrzymujesz raport z wynikami.

N

Brak opłat wpisowych

Nie musisz za nic płacić. Pobieramy jedynie prowizję w momencie wygenerowania odpowiedniego zysku dla Ciebie. Więc jeżeli Ty zarobisz, dopiero wtedy my zarabiamy.

N

Nawet 40% zysku w tydzień

Możesz wierzyć lub nie, ale często juz po tygodniu inwestycja generuje 15%, 30%, 40% zysku. Najczęsciej jednak takie wyniki spokojnie generujemy w
1-2 miesięcy.

N

Zabezpieczenie kapitału przez umowę

Jako nieliczni, z każdym inwestorem podpisujemy umowę, która zabezpiecza zarówno jedną jak i drugą stronę.

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

1) Jeżeli jesteś zaintresowany współpracą,

na samym dole strony masz kontakt do jednego ze specjalistów, który odpowie na każde Twoje pytanie. Dodatkowo podczas takiej rozmowy ustalane są szczegóły inwestycji i całej współpracy.

2) Po ustaleniu szczegółów współpracy,

otrzymujesz na maila umowę, z którą możesz się zapoznać. Po zapoznaniu się i akceptacji umowy, przesyłasz wszystkie potrzebne dane, które mają zostać w niej zawarte. Ostatecznie drogą pocztową otrzymujesz od nas dwa egzemplarze umowy, podpisujesz je a następnie jeden egzemplasz nam odsyłasz.

3) Po wysłaniu umowy przelewasz swój kapitał inwestycyjny,

który zamieniamy na kryptowaluty (lub wysyłasz własne kryptowaluty) a następnie rozpoczynamy proces zwany „tradingiem”.

4) Co 2-4 tygodnie otrzymujesz raport,

w którym są zawarte dane na temat stanu kapitału, wygenerowanego zysku oraz szczegółowej opini na temat aktualnej sytuacji i prognozowanych wydarzeń. Każdy inwestor ma swojego indywidualnego opiekuna, który kontaktuje się w sprawie raporu.

5) W momencie wygenerowania 40% zysku netto,

według umowy decydujesz czy chcesz reinwestować całą kwotę, część kwoty lub możesz również wypłacić cały kapitał z zyskiem.

Najczęściej zadawane pytania

„Od jakiej kwoty mogę zacząć inwestowanie?”

Minimalna inwestycja to 10 000 zł. Jeżeli chcesz więcej zainwestować, to kwota inwestycji powinna być wyrażona w pełnych setkach. Np. 12 100 zł, 17 400 zł, 55 600 zł …

„Na jaki okres jest zawierana umowa?”

Umowa kończy się w dwóch momentach:

  • gdy wygenerujemy 40% zysku netto,
  • po 6 miesiącach od daty zawarcia umowy.

Czyli może się tak zdarzyć że po 2 – 3 tygodniach wygenerujemy dla Ciebie 40% zysku netto i umowa się kończy. Wtedy decydujesz czy chcesz wypłacić kapitał ze swoim zyskiem, czy jednak chciałbyś reinwestować. W takiej sytuacji załączmy tylko aneks do umowy.

„Na jaki zysk mogę liczyć i po jakim czasie?”

Na to pytanie nikt dokładnie nie jest Ci wstanie odpowiedzieć. Rynek kryptowalut jest obecnie bardzo dynamiczny i może się tak zdarzyć że te 40% zysku wygenerujemy w 2 tygodnie, a może to być i 6 miesięcy.

„Czy mój kapitał jest bezpieczny?”

Oczywiście jak w każdej inwestycji, tutaj również jest ryzyko straty. Jednak musisz wiedzieć że my obracamy realnymi kryptowalutami.

Więc czysto hipotetycznie nawet jak będziemy inwestować kryptowalutami, które z jakiś powodów rynkowych stracą na wartości, to Ty i tak je będziesz posiadać i możesz zaczekać aż ich wartość wzrośnie. Nie jest to forex, gdzie Twój kapitał może całkowicie „przepaść”.

„Czy ponoszę jakieś dodatkowe koszta?”

Nie posisz żadnych opłat wpisowych itp… Bazujemy jedynie na prowizji od wygenerowanego zysku dla Ciebie.

Chciałbyś się dowiedzieć więcej? Masz wątpliwości?

 

Skontaktuj się ze mną 🙂 

Trochę o mnie:
Cześć! Tu Igor Sankowski lubię poznawać i analizować wszystko co jest ciekawe. Od wielu lat buduję wiedzę z różnych dziedzin głównie inwestycji i technologii. Zaczynałem od prostych prac, potem giełdy by z czasem zainwestować w kryptowaluty i własny sprzęt do kopania a obecnie w trading kryptowalut.

Aktualnie jestem wspólnikiem w firmie produkującej pionierskie mikroorganiczne środki czyszcząco-utylizujące do wielu branży. Brzmi dziwnie ale za tym stoi wiele lat badań i doświadczeń wspólników.

Zawsze staram się pomagać innym, dzięląc się wiedzą, doświadczeniami, więc postanowiłem wraz z naszymi partnerami stworzyć platformę, na której pomożemy Ci zbudować Twój własny dochód pasywny.

Teraz możesz zarobić na kryptowalutach, nawet jeżeli nie posiadasz wiedzy czy doświadczenia.

Zapraszamy na pokład 🙂

Igor Sankowski

Twój Opiekun od Kryptowalut:

Chciałbyś się dowiedzieć więcej? Masz pytania, wątpliwości?

NAPISZ do mnie! Odpowiem na każde Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości:

Email: sankowskiigor@gmail.com

Wszelkie inwestycje osoba podejmuje zawsze samodzielnie i w pełni odpowiada za podjęte przez siebie decyzje inwestycyjne.
Strona internetowa bezpiecznezarabianiewinternecie.pl to prywatna strona poświęcona wszechstronnej edukacji finansowej.

Treść wszystkich artykułów, teksty, nagrania audio/video, prezentacje w domenie i subdomenach: bezpiecznezarabianiewinternecie.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią̨ „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor/administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne osób podejmowane na podstawie treści będących w materiałach oraz wszelkich materiałach edukacyjnych, promocyjnych, instruktażowych.