[1780 zł w 7 dni] – tyle średnio zarobili nowi partnerzy, którzy dołączyli do projektu.

(Nie inwestując przy tym ani złotówki)

ZAPRASZAMY do NAJNOWSZEJ WERSJI PROJEKTU:
https://start.imozliwosci.pl

Na wstępie chciałbym Cię powitać na oficjalnej stronie naszego projektu. Za chwilę dowiesz się, czym się zajmujemy, jak to wszystko dokładnie wygląda oraz jak Ty możesz na tym skorzystać. Lecz najpierw chciałbym Ci zaznaczyć, że nie jest to kolejny system typu MLM, jakieś klikanie w reklamy, programy inwestycyjne czy inne tego typu projekty, których jest pełno w Internecie.

Nieważne również, czy jesteś studentem, pracujesz na etacie, jesteś młodą matką lub bezrobotnym. Projekt jest tak skonstruowany, że każda z wyżej wymienionych osób spokojnie sobie poradzi, o czym będziesz mógł się przekonać z poniższych opinii obecnych partnerów.

Nie musisz posiadać doświadczenia marketingowego, ponieważ wszystkiego uczymy za pomocą nagrań szkoleniowych. Każdy nowy członek zespołu otrzymuje również indywidualnego opiekuna oraz jest dodawany do zamkniętej grupy na Facebooku, więc na każde pytanie uzyskasz odpowiedź 🙂

CO OFERUJE PROJEKT „INTERNETOWE MOŻLIWOŚCI”?

KIM SĄ AUTORZY PROJEKTU?

Myślę, że warto abyś poznał osoby odpowiedzialne za powstanie tego projektu, więc pokrótce się przedstawię 🙂

Trochę o mnie:
Cześć! Nazywam się Igor Sankowski lubię poznawać i analizować wszystko co jest ciekawe. Od wielu lat buduję wiedzę z różnych dziedzin głównie inwestycji i technologii. Zaczynałem od prostych prac, potem giełdy by z czasem zainwestować w kryptowaluty i własny sprzęt do kopania a obecnie w trading kryptowalut.

Aktualnie jestem wspólnikiem w firmie produkującej pionierskie mikroorganiczne środki czyszczące. Brzmi dziwnie ale za tym stoi wiele lat badań i doświadczeń wspólników.

Tradycyjny biznes jak i „Internetowe Możliwości” współtworzą ludzie-WY. Zawsze chciałem pomagać innym, więc postanowiłem wraz z Michałem oraz naszymi partnerami stworzyć platformę, na której pomożemy Ci bezpiecznie zarobić pieniądze w Internecie.

Chcę pokazać Ci sprawdzony sposób na bazie Naszego doświadczenia jak to zrobić: krok po kroku, od A do Z, który jest prosty i skuteczny. Dowodem Naszych metod jest wiele osób, które ze Mną bezpośrednio współpracują i uzyskują bardzo dobre rezultaty.

Jeżeli kiedyś będziesz zainteresowany zbudować Twój własny bezpieczny dochód pasywny, możesz także zarobić na kryptowalutach oraz nieruchomościach, nawet jeżeli nie posiadasz wiedzy czy doświadczenia.

Zapraszamy na pokład 🙂

Nazywam się Michał Trochonowicz i od 7 lat zajmuję się marketingiem internetowym. Byłem między innymi menadżerem działu marketingu w polskiej firmie marketingowej i współtworzyłem kampanie reklamy internetowej dla takich marek jak:
Microsoft, Shell, Pracuj.pl, Uber, Spotify, Accenture oraz wielu innych…

Tworząc kampanie internetowe dla takich firm, zauważyłem, jak wielki potencjał leży w biznesie internetowym. Dlatego postanowiłem wykorzystać swoją wiedzę oraz nabyte doświadczenie, aby stworzyć projekt o nazwie „Internetowe Możliwości”. Moim celem jest pokazanie jak największej liczbie osób, że są inne sposoby zarabiania pieniędzy niż praca na etacie przez 8 godzin dziennie.

Chcę również obalać mity związane z pracą online, a przede wszystkim udowodnić, że zarabianie wykorzystując Internet, może być proste i skuteczne. Najlepszym dowodem efektywności moich metod jest kilkadziesiąt osób, które obecnie ze mną współpracują i generują miesięcznie ponadprzeciętne wyniki.

NA CZYM DOKŁADNIE POLEGA TEN PROJEKT?

CZY TO WSZYSTKO JEST LEGALNE?

Rozumiem osoby, które zadają to pytanie, ponieważ z pewnością jest to nowa forma zarabiania pieniędzy w naszym polskim środowisku. Jednak zapewniam Cię, że wszystko jest w pełni legalne. Współpracujemy z polskimi spółkami, które możesz sprawdzić w KRS. Od wynagrodzenia każdy partner odprowadza podatek do swojego Urzędu Skarbowego (mamy przygotowaną dokładną instrukcję, jak się rozliczać ze swoim US).

CZY BĘDĘ MUSIAŁ SIĘ DO CZEGOŚ ZOBOWIĄZYWAĆ?

Jak już wcześniej wspominałem, do niczego się nie zobowiązujesz. Nie musisz podpisywać żadnych umów, ponieważ działamy na zasadach programu afiliacyjnego, czyli dobrowolnej współpracy. Akceptujesz jedynie regulamin, który definiuje zasady współpracy. W każdym momencie, jeżeli stwierdzisz, że to nie jest praca dla Ciebie, możesz zrezygnować bez podawania przyczyny.

„OK. WSZYSTKO PIĘKNIE, TYLKO CZY KTOŚ JUŻ Z WAMI ZARABIA?”

Na poparcie wcześniejszych informacji poprosiłem obecnych partnerów projektu, aby opowiedzieli, jak wygląda współpraca z ich punktu widzenia oraz aby pokazali przykładowe wyniki swojej pracy. Mam nadzieję, że poniższe historie uzmysłowią Ci, że każda osoba może zmienić coś w swoim życiu 🙂

OPINIE AKTUALNYCH PARTNERÓW:

Dlaczego dołączyłeś/aś do projektu?

Dołączyłem do projektu głównie dlatego, że projekt był po prostu szczery – nie obiecywał, że stanę się bogaty. Podawał rzeczy, które później faktycznie dostałem. Przede wszystkim też to że był po prostu darmowy – nie musiałem wpłacać nic.

Zawsze jestem ostrożny co do wszystkich super systemów zarabiania, które jak się okazuje mają poukrywane drobnym druczkiem haczyki, czego nie lubię. Tutaj tego nie było. Nic nie musiałem inwestować. Przyglądałem się przez kilka dni projektowi i uznałem, że wygląda naprawdę wiarygodnie – na tyle że musiałem spróbować i wysłałem formularz.

Jaka była Twoja wcześniejsza sytuacja, która skłoniła Cię do przystąpienia do projektu?

Głównie niezadowolenie z wykonywanej pracy na etacie i chęć zmiany. Nigdy nie lubiłem się podporządkowywać i wykonywać poleceń i miałem wrażenie że wieloma rzeczami zarządzałbym inaczej. Tutaj mam swobodę i wszystko zależy ode mnie. Mam swój los w swoich rękach 😉

Jakie były twoje obawy przed przystąpieniem do projektu

Tak jak wspomniałem – moją główną obiekcją było to czy faktycznie takie zarobki sa możliwe i czy nie jest to obiecywanie złotych gór. Byłem ostrożny.

Michał Bednarek

Dlaczego dołączyłeś/aś do projektu?

Na projekt wpadłem przypadkowo podczas reklamy na FutureAdPro. Dołączyłem do projektu poprzez ciekawość, więc jestem. Świetny system szkoleń, dzięki któremu wszystko jest proste.

Jaka była Twoja wcześniejsza sytuacja, która skłoniła Cię do przystąpienia do projektu?

Działałem już wcześniej przy dwóch innych metodach zarabiania online, które także są dochodowe. Dzięki zapoznaniu się z projektem, pomyślałem dlaczego miałbym nie spróbować, przecież nic nie ryzykuję. Nie żałuję.

Jakie były twoje obawy przed przystąpieniem do projektu

Moje obawy były chwilowe i jak się później okazało niezasadne.

Bart Motchulo

Dlaczego dołączyłeś/aś do projektu?

Od dawna szukałem pomysłu na biznes, dzięki któremu, będę mógł zarabiać pieniądze. Wiele biznesów już przerobiłem, lecz wszystkie były stacjonarne, bardziej interesowało mnie coś, dzięki czemu mógłbym pracować przez internet. Dlatego ten projekt mnie zainteresował. Wcześniej poza tym projektem interesowałem się również revsharami, hyip itp, lecz tam straciłem około 6000zł, więc nie miałem nic, czym mógłbym operować jeśli chodzi o fundusze. To był jeden z głównych powodów, dla których dołączyłem do projektu, brak inwestycji własnych pieniędzy.

Jaka była Twoja wcześniejsza sytuacja, która skłoniła Cię do przystąpienia do projektu?

Moja sytuacja wcześniejsza oraz aktualna wygląda tak, iż posiadam spore zadłużenie, które muszę spłacić, oraz mam spore koszta utrzymania, dlatego bez zastanowienia się dołączyłem do projektu. Jestem również osobą, która szybko podejmuje działanie jeśli chodzi o biznesy. Szukam, coś mnie zaciekawi, dołączam no i działam. Pracuję na kopalni, aktualnie jestem na L4, więc wolny czas wykorzystuję na pracę nad projektem, dzięki któremu będę mógł zrezygnować z pracy na kopalni, ponieważ po 7 przepracowanych latach, zdanie na jej temat, oraz wynagrodzenia zmieniły mi się o 360 stopni. Nie jest to łatwa praca, dlatego szukam rozwiązania.

Jakie były twoje obawy przed przystąpieniem do projektu

Moje obawy? Jak zwykle, kolejny biznes, w którym tylko pokazują jak można krocie zarobić, a wychodzi jak zawsze, iż zostawiają Cię na lodzie. Firma padnie, jak większość tych, które są w Internecie. Oraz to, iż będzie to kolejny system, którego nie dam rady ogarnąć, ponieważ będzie trudny. Co się okazało, po przyłączeniu? Otóż po dołączeniu do projektu, okazało się, iż wszystko jest ładnie, prosto przedstawione, otrzymujemy gotowy projekt, wystarczy tylko podmienić linki, no i można działać! Okazało się również, iż jest to grupa ludzi, która chętnie Ci pomoże, oraz odpowie na pytania! No i to iż firma jest Polska, która współpracuje z innymi Polskimi firmami, więc jest rzetelna, no i mamy pewność, że nie upadnie. Oraz firma pokazała, jak faktycznie łatwo można zarobić, robiąc proste czynności.

Dawid Sitko

Dlaczego dołączyłeś/aś do projektu?

Już wcześniej szukałem jakichś alternatywnych sposobów na zarobek, ale większość rzeczy wyglądało jak jakieś oszustwo. Potem zobaczyłem na facebooku ogłoszenie kolegi z pracy, że szuka osób do projektu i sprawdziłem w grafiku że ma kilka razy mniej zmian niż zwykle, więc w takiej sytuacji byłbym głupi gdybym w to nie wszedł, tym bardziej że żadna z wymaganych na początku czynności nic nie kosztuje.

Jaka była Twoja wcześniejsza sytuacja, która skłoniła Cię do przystąpienia do projektu?

Szczerze mówiąc moja sytuacja była dobra jak na osobę, która jest pełnoletnia dopiero od niedawna, ale pomimo dobrej stawki w pracy nie znosiłem jej, bo była strasznie monotonna, w mało przyjemnych warunkach. Działanie w programach partnerskich to jakieś konkretne wyzwanie, a moje zarobki zależą tylko od moich pomysłów i ilości poświęconego czasu.

Jakie były twoje obawy przed przystąpieniem do projektu

Na początku zastanawiałem się tylko czy nie pożałuję, ale teraz wiem jak to działa i obawy były niepotrzebne.

Jarek Karczewski

Dlaczego dołączyłeś/aś do projektu?

Po prostu zaciekawiło mnie zdanie, że 2000 zł w tydzień. Poza tym zarabiam w programach revshare i tam właśnie zobaczyłem reklamę projektu więc wiedziałem, że przez internet da się zarobić. Nie wydało mi się to podejrzane bo już ponad rok czerpałem mniejsze bądź większe wyniki z internetu.

Jaka była Twoja wcześniejsza sytuacja, która skłoniła Cię do przystąpienia do projektu?

Moja sytuacja materialna nie była zła. Chodziło po prostu o to, że wiedziałem, iż można zarabiać przez Internet klikając godzinę- dwie dziennie. Podobało mi się to i to właśnie chce robić 🙂

Jakie były twoje obawy przed przystąpieniem do projektu

Nie miałem większych obaw lecz po prostu coś mi chodziło czasem po głowie, że po dokonaniu i zrobieniu kolejnych etapów okaże się ze zostanę z niczym i dam na sobie komuś zarobić.

Jarosław Frączek

Dlaczego dołączyłeś/aś do projektu?

Szukałem dodatkowego źródła dochodu. Zawsze podchodziłem sceptycznie do takich ofert, ale zapoznałem się i zaryzykowałem. Opłaciło się. Generuję coraz większą liczbę wniosków i mam świadomość, że kasa z miesiąca na miesiąc będzie coraz większa. I wszystko online, bez inwestycji swoich pieniędzy. Polecam wszystkim.

Jaka była Twoja wcześniejsza sytuacja, która skłoniła Cię do przystąpienia do projektu?

Zmieniłem pracę i moje zarobki mnie nie satysfakcjonowały. Dzięki dołączeniu do projektu Internetowe Możliwości mogę spokojnie pracować na etacie, ponieważ mam świadomość, że minimum drugie tyle zarobię w eBroker.

Jakie były twoje obawy przed przystąpieniem do projektu

Troszkę obawa przed udostępnieniem swoich danych osobowych.

Kamil Maciejewski

Dlaczego dołączyłeś/aś do projektu?

Brak inwestycji i możliwość wysokich zarobków. Wcześniej już po inwestowałem w różne rzeczy i mimo obietnic nic nie wyszło, a ludzie którzy mieli mnie wspierać zerwali kontakt lub ten kontakt był sporadyczny więc tutaj aktywna społeczność na grupie była dodatkowym atutem. Dodatkowym motywatorem była kiepska sytuacja finansowo zawodowa, a skoro już wchodziłem wcześniej w różne projekty i to z inwestycją to ten projekt nie był dla mnie żadnym dodatkowym obciążeniem wiec nic nie szkodziło spróbować. W moim przypadku dodatkowym łamaczem oporów był rozwój osobisty i wiedza, że w Internecie naprawdę da rade zarobić..

Jaka była Twoja wcześniejsza sytuacja, która skłoniła Cię do przystąpienia do projektu?

Marna praca na etacie, oszczędności potopione w innych inwestycjach, 6 miesięczne dziecko kredyt i ogromna chęć zbudowania niezależnego dodatkowego źródła dochodu aby móc inwestować dalej w inne programy bądź własny wymarzony biznes. Nie oczekiwałem od siebie zarabiania po 10k miesięcznie ale te 3k w zupełności by wystarczyło żeby stanąć na nogi, wrócić do życia i dalej budować swoją wolność finansową 🙂

Jakie były twoje obawy przed przystąpieniem do projektu

Nie miałem początkowo pojęcia w jaki sposób zarabia się w projekcie, domyśliłem się tego podczas rejestracji w M2M i ebroker partner i choć zacząłem mieć wątpliwości, że da rade na tym zarobić uznałem, że dowiem się tego dopiero gdy dostane dostęp do projektu i nie będzie to trudne, choć dalej wątpiłem że te2-3h przy komputerze wystarczą.

Mateusz Ptaszyński

Dlaczego dołączyłeś/aś do projektu?

Dołączyłem do projektu, bo chciałem nauczyć się skutecznie pozyskiwać partnerów do biznesu, do współpracy w programach partnerskich.

Jaka była Twoja wcześniejsza sytuacja, która skłoniła Cię do przystąpienia do projektu?

Wcześniej próbowałem sam polecać zarabianie w programach partnerskich, ale coś robiłem źle, bo albo nie było wcale zainteresowanych albo ludzie szybko zniechęcali się. Po prostu nic mi nie wychodziło.
Dla mnie najbardziej zachęcające było to, że mogłem poznać świetnie zautomatyzowany system, który nie wymaga wiele czasu obsługi i jest bardzo intuicyjny. Zainteresował mnie fakt, że jest dużo materiałów wideo o tym jak wdrożyć system u siebie i jak należy skutecznie polecać. Zupełnym hitem było dla mnie to, że mogę dostać własną stronę partnerską w projekcie zupełnie za darmo z gotowymi, profesjonalnymi treściami. Widziałem, że jest to jedyny taki projekt w Internecie, który oferuje aż tak dużo zupełnie za darmo. Musiałem spróbować i nie żałuję.

Jakie były twoje obawy przed przystąpieniem do projektu

Zastanawiałem się, czy aby na pewno nie jest to kolejne ogłoszenie – fejk, gdzie ktoś obiecuje nie wiadomo co, a później okazuje się, że wcale go nie obchodzą Twoje problemy, a jedynie chciał na Tobie zarobić. Okazało się jednak zupełnie inaczej.

Piotr Widarski

Dlaczego dołączyłeś/aś do projektu?

Dołączyłem ponieważ strona zachęcała do podejmowania kolejnych kroków oraz oczywiście możliwość zarobku w domu

Jaka była Twoja wcześniejsza sytuacja, która skłoniła Cię do przystąpienia do projektu?

Pracuję tylko ja i na utrzymaniu mam żonę i dziecko. Pieniędzy jest na styk więc pomyślałem o zarobku w domu. Napotkałem w internecie właśnie projekt Internetowe Możliwości który mnie zainteresował i dawał by mojej rodzinie szanse na lepsze życie.

Jakie były twoje obawy przed przystąpieniem do projektu

Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z zarobkiem przez internet więc były obawy. Zastanawiałem się czy to nie ściema. Jak już się zdarzyłem przekonać projekt daje możliwość dobrego zarobku.

Szymon Kołodziej

Dlaczego dołączyłeś/aś do projektu?

Wcześniej miałem kilka propozycji dołączenia do firm pośredniczących w produktach finansowych, jednak nikt nie oferował gotowego systemu promocji. Kiedy trafiłem na ten Projekt, podszedłem z dystansem do niego… jednak po każdym kolejnym kroku, otwierałem oczy jaki system jest prosty. Oczywiście mogłem sam opracować podobny systemy, ale szkoda mi było czasu i pieniędzy, dlatego postanowiłem dołączyć do Projektu na maksa, co się wydaje mi, opłaciło 🙂

Jaka była Twoja wcześniejsza sytuacja, która skłoniła Cię do przystąpienia do projektu?

Brałem udział w różnych „magicznych” projektach, ale z miernymi efektami, a nawet sporą stratą w programach typu RevShare… niestety pieniądze wpłacone do tych dwóch „super”programów przepadły… byłem na minusie i klikając reklamy na FAPie trafiłem na reklamę projektu Internetowe Możliwości… zapisałem się z ciekawości, ale również z małą nadzieją na odpracowanie straty w programach typu RevShare.

Jakie były twoje obawy przed przystąpieniem do projektu

Na początku podchodziłem z dużym dystansem do projektu, sądząc że to kolejny „cudowny” pomysł, tym bardziej że w tekstach pojawiały się duże wypłaty, super samochody – co działa na mnie jak płachta czerwona na byka, może to kwestia wieku, a może doświadczenia zebranego przez lata 😉 Jednak postanowiłem spróbować i szybko zorientowałem się w mechanizmie działania i możliwościach zarobków. Wtedy można powiedzieć doznałem olśnienia, jaki to prosty system oferujący realne pieniądze.

Ryszard Gawza

Dlaczego dołączyłeś/aś do projektu?

Wiedziałem że ta metoda zarabiania działa, jednak ciągle szukałem kompetentnych osób którzy nauczą i poprowadzą krok po kroku jak zarabiać w ten sposób. Projekt od razu wzbudził moje zaufanie, mimo że byłem jedną z pierwszych osób dołączających w szeregi IM. Dziś po kilku miesiącach uczestnictwa w projekcie zarabiam dzięki niemu ponad przeciętne pieniądze, których nie jestem w stanie zarobić pracując w 2 pracach etatowych jednocześnie. Myślę że natrafienie na projekt oraz decyzja która zapadła bez zawahania to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała w 2017r. 🙂 Kierowałem się prostym przekonaniem ” kurde skoro ten i ten może, to dlaczego niby ja nie mogę ?” Dziś wiem ze jest to jak najbardziej trafne bo możesz i Ty.

Jaka była Twoja wcześniejsza sytuacja, która skłoniła Cię do przystąpienia do projektu?

Moja wcześniejsza sytuacja była dość ciężka strąciłem dziesiątki tysięcy złotych w programach typu revshare które obiecywały cudowny szybki zysk. Zostałem zmuszony do pracy na emigracji aby jakoś odbić się od dna. Po 3 miesiącach spędzonych jako biały murzyn Holendrów powiedziałem sobie „dość!” Przecież to nienormalne.. Stać mnie na więcej”.
Jakoś los chciał że od razu po powrocie w czerwcu natrafiłem w sieci na Michała co sprawiło że moja sytuacja dziś pisząc to 18.10.2017 zmieniła się diametralnie. Dziś juz nie pracuję – nie muszę chociaż chcę wiec pewnie jakieś zajecie poza projektem sobie znajdę, gdyż po prostu lubię wykorzystywać każdą sekundę swojego czasu.. Co ważne mogę ,ale nie muszę. Myślę że mało kto może tak o sobie powiedzieć – Ten projekt daje ci taką możliwość.
W ciągu miesiąca tylko z projektu zarabiam 3-4 miesięczną pensje szarego kowalskiego

 

Jakie były twoje obawy przed przystąpieniem do projektu

Jeśli akurat chodzi o mnie ? Nie miałem obaw..

Mateusz Jonek

WYNIKI AKTUALNYCH PARTNERÓW:

Wojtek Stepien

Bart Motchulo

Dawid Sitko

Jarosław Frączek

Kamil Maciejewski

Piotr Widarski

Oskar Rapalski

Ryszard Gawza

Przemysław Androsz

Mateusz Jonek

Tutaj przedstawiam wyniki, jednego z parnerów, który zaangażował się na 100% i jak widać wyniki również o tym świadczą 🙂

Igor Sankowski

Tu Moje wyniki pracy 🙂

„Wyniki Igora, również zasługują na duże gratulacje :)”  – Michał

Michał Trochonowicz

Aby być w pełni transparentnym,
Michał także przesyła również swoje wyniki pracy z projektem 🙂

Nie pokazuję tego wszystkiego aby się chwalić. Zdaję sobie sprawę że są osoby, które podchodzą sceptycznie do wszystkiego, dlatego pokazujemy dowody naszej pracy. Projekt jest w pełni transparenty, dlatego nie boimy się pokazywać wyników 🙂

DOŁĄCZ TERAZ DO PROJEKTU!

Wypełnij teraz poniższy formularz, aby dołączyć do projektu.
Pamiętaj, że wypełniając formularz, do niczego się nie zobowiązujesz. W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy 🙂

Uwaga: Jeżeli nie widzisz poniżej formularza kontaktowego ( z czerwonym przyciskiem)
Wtedy skontaktuj się do mnie bezpośrednio drogą mailową (adres mail poniżej, żółta tabela)

Igor Sankowski

Twój Opiekun Projektu:

W razie pytań lub problemów, skontaktuj się ze swoim opiekunem projektu:

Email: sankowskiigor@gmail.com