UWAGA!!!
ZAPRASZAM DO NOWEJ STROY „WSTĘP”

Po lewej stronie Prezentacja Projektu

LUB
kliknij link:

http://bezpiecznezarabianiewinternecie.pl/prezentacja-projektu/

——————————————————————————————————————————————————————————————

 

 

[1780 zł], tyle możesz zarobić w pierwszym tygodniu po dołączeniu do projektu „Internetowe Możliwości”

Obejrzyj kilka słów wprowadzenia…

CO OFERUJE PROJEKT „INTERNETOWE MOŻLIWOŚCI”?

NA CZYM DOKŁADNIE POLEGA PROJEKT ?

Czym jest projekt „Internetowe Możliwości”?

P
rojekt „Internetowe Możliwości”  to przede wszystkim SYSTEM DZIAŁANIA. System, który ma być prosty do wdrożenia dla nowych osób. Jest to połączenie konkretnego planu działania, łatwo przyswajalnej wiedzy oraz zgranego zespołu osób, który w razie pytań lub problemów, będzie wzajemnie sobie pomagał.

Czy to jest projekt dla Ciebie?

T
ak jak wcześniej wspomniałem, doświadczenie nie jest wymagane. Wszystkiego czego będziesz potrzebował, nauczymy Cię w projekcie.

Nie ważne czy pracujesz, studiujesz, jesteś bezrobotny. Chcesz tylko dorobić lub zarobić na spłatę długów. Być może będziesz chciał się bardziej zaangażować i zrobić z tego projektu sposób, na bardzo fajne życie

Projekt jest tak podzielony, że każda z wyżej wymienionych osób znajdzie coś dla siebie.

To jest jedyny taki projekt gdzie mogę dać Ci GWARANCJĘ na skuteczność mojego systemu. Mówię teraz to z pełną odpowiedzialnością, że jeżeli w pierwszy miesiącu nie zarobisz przynajmniej 500 zł to wypłacę Ci je ze swojego portfela. Warunek jest jeden – musisz się dokładnie trzymać systemu, z którym się zapoznasz, inaczej nic z tego nie będzie.

Ile mogę zarobić?

Po dołączeniu do projektu, w etapie 1, dowiesz się jak w przeciągu tygodnia zarobić nawet 1780 zł bez wkładu własnego oraz bez polecania czegokolwiek, komukolwiek. Są to etapy, które wykona każdy bez żadnej wiedzy. W dalszych etapach dowiesz się, co trzeba zrobić aby co miesiąc zarabiać 3000, 8000, 15000zł – to ile zarobisz i w jakim czasie będzie już zależało tylko od Ciebie.

Wiem że dla niektórych kwoty rzędu 15 000zł miesięcznie to są kosmiczne pieniądze, ale są jak najbardziej możliwe. Poniżej będziesz widział przykład osoby, która w 36 dni od rozpoczęcia działania tym systemem zarobiła 16 757,09 zł

Ile czasu muszę poświęcić?

Pierwszy i drugi etap wykonasz w maksymalnie 6-8 godzin. Napisałem 1780 zł w tydzień ponieważ zakładam że czymś się zajmujesz w życiu i projekt będziesz traktował dodatkowo. Więc godzina dziennie przez tydzień – tyle powinno Ci zająć aby zarobić ok. 2000zł

Natomiast aby zarabiać co najmniej 8000zł miesięcznie – będziesz potrzebował ok. 2-3 godzin dziennie aby w przeciągu 3-6 miesięcy zarabiać takie kwoty 😉 Może to być oczywiście szybciej, wszystko zależy od tego jak szybko zamienisz zdobytą wiedzę w działanie 🙂

Czym będę się zajmował?

Metodę na zarobienie 1780zł w tydzień, którą prezentujemy w pierwszym etapie, przedstawię dopiero jak dołączysz do projektu. Jest to taki bonus dla osób zdecydowanych 🙂

Natomiast większość pracy w projekcie, będzie polegała na działaniach marketingowych. Głównie tych w Internecie. Każda osoba w projekcie zajmuje się reklamą produktów i usług firmy, o której dowiesz się poniżej. Ale spokojnie, to jest tylko ogólny zarys. Nie będziesz musiał nikogo namawiać do czegokolwiek, ani tym bardziej upubliczniać swojego wizerunku.

Twoim zadaniem będzie „uruchomienie” systemu , który automatycznie będzie pozyskiwał z Internetu nowych klientów dla firmy. Z nikim nie będziesz musiał rozmawiać (chyba że będziesz chciał) 🙂 Nic nowego nie będziesz musiał tworzyć. Wszystko będziemy mieli dla Ciebie przygotowane.

To nic skomplikowanego. Każda osoba, nawet najbardziej „zielona” technicznie, spokojnie sobie z tym poradzi. Zobaczysz, że to będzie bardzo fajne doświadczenie.

Z jaką firmą współpracujemy?

Tworząc projekt „Internetowe Możliwości” nie chciałem być ambasadorem jednej marki. Na pewno nie wierzę ślepo we wszystko co pisze i mówi o sobie jakaś firma, a w szczególności nigdy nie będę żadnej firmy wychwalał pod niebiosa.

U mnie sprawa wygląda prosto – widzę potencjał, sprawdzam wiarogodność, jeżeli wszystko jest okej to mogę ją polecać. Jeżeli tylko zauważę że zaczyna być coś nie tak, kończę współpracę. Bez zbędnych sentymentów.

Jako projekt Internetowe Możliwości, współpracujemy obecnie z 2 firmami. Są to firmy bardzo podobne, jeżeli chodzi o specyfikację działalności i różnią się jedynie w drobnych szczegółach. Czasami się zdarza, że ktoś chce dołączyć do naszego projektu ale jest partnerem jednej firmy, wtedy ma możliwość zarejestrowania się w drugiej firmie, z którą również współpracujemy.

Pierwsza firma, z którą współpracujemy to: Money2Money. Jest to spółka należąca do grupy Money.pl Firma działa już od 2003r. i wypłaciła swoim partnerom ponad 34 000 000 zł. Z tą spółką działam najdłużej i bez wachania mogę ręczyć za jej wiarygodność.

Money.pl sp. z o.o. z siedzibą: pl. Grunwaldzki 23, 50-365 Wrocław, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: KRS 0000045348, Numer NIP: 897-16-52-608.

Drugą firmą, z którą w tej chwili współpracujemy jest eBrokerPartner. Jest to również internetowy serwis, który pozwala zarabiać pieniądze poprzez polecanie produktów zarówno z branży finansowej jak i spoza niej, bez wychodzenia z domu.

Cała platforma partnerska powstała w 2007 roku i należy do części Grupy eBroker. W skład tej grupy wchodzą serwisy finansowe, które w głównej mierze poświęcone są właśnie produktom finansowym. Więcej o grupie można przeczytać na oficjalnej stronie www.grupaebroker.pl

Podmiot zarejestrowany jest w Sądzie Rejonowym Kraków Śródmieście XI w Wydziale Gospodarczym. Mediasoft Polska Sp.z.o.o. ul. Bandurskiego 34/3, 31-515 Kraków

Dlaczego akurat ta firma i taka forma zarabiania?

Ponieważ dzięki tym firmom możesz m.in. bez wkładu własnego i bez polecania zarobić nawet
  1780 zł w pierwszym tygodniu.
  Więcej szczegółów poznasz jak dołączysz do projektu.

Dlaczego miałbyś mi zaufać?

Tak na prawdę nie musisz 🙂 Jeżeli jesteś osobą, która bardziej szuka problemów niż rozwiązań to je znajdziesz i żadne słowa czy dowody tego nie zmienią.

Nie mniej jednak, jeżeli chcesz rozpocząć współpracę to wiedz że masz do pomocy osobę, z wieloletnim doświadczeniem marketingowym oraz inwestycyjnym.

Nic nie ryzykujesz. Nie musisz wpłacać żadnych pieniędzy czy podpisywać jakiś umów.

Jeżeli szukasz jeszcze jakiś argumentów, to może poniższe screeny uświadomią Ci potencjał
jaki leży w tym projekcie.

Są to wyniki jednej z osób, która współpracuje z wyżej wymienioną firmą oraz według systemu,
który niedługo możesz i Ty poznać.

Tutaj osoba, która zaczęła pracę na początku lutego. A już 9 marca dostała swoje pierwsze pieniądze. Dzięki temu systemowi zarobiła już 16757,09 zł w 36 dni.

Poniżej widzisz zarobki Jakuba, który obecnie ma stały miesięczny dochód w wysokości ok. 13 000 zł.

A tu „małe” zabawki 2 osób z Lublina, które również pracują według tego systemu.

Więc jeśli nie zarobisz na tym projekcie – to tak jak mówiłem, zapłacę Ci za Twój czas.

Jak będzie wyglądał cały proces współpracy?

1. Dołączasz do projektu.

2. Otrzymujesz dostęp do 1 etapu, gdzie zapoznajesz się z produktami i usługami. Oraz poznajesz metodę na zarobienie 1780 zł w tydzień.

3. Po pierwszych dwóch etapach dostaniesz dostęp do szkolenia, gdzie jest wytłumaczony cały system, czyli od czego masz zacząć, jak pracować i na czym to wszystko dokładnie polega.

4. W innych częściach panelu masz różne szkolenia, które krok po kroku będą Ci pokazywać jak działać naszym systemem. Czyli jak uruchomić cały system, skąd pozyskiwać klientów, etc... Nic trudnego 🙂

5. Zostaniesz również dodany do naszej grupy na Facebooku, gdzie w razie problemów będziesz mógł zadać pytanie 🙂

Teraz dochodzimy do pytania, które być może sobie teraz zadajesz:
„Co Ty z tego masz, że pokażesz mi taki system?

Jak pewnie możesz się domyślać cały projekt nie powstał w celach charytatywnych. Tak jak wspominałem, projekt jest całkowicie darmowy. Za dostęp do szkoleń i zespołu nie pobieram opłat.

Bazuję na prowizji jaką otrzymuje za pracę, którą Ty wykonasz. Jednorazowo ok. 300-500 zł za czynność o której niebawem się dowiesz oraz od 5% do 15% prowizji za to, co Ty sam zarobisz. Więc jeżeli Ty zarobisz  np. 5000 zł ja z tego mam 15%. Więc sam już rozumiesz dlaczego mi również zależy abyś zarabiał jak najwięcej.

Chyba mogę Ci zdradzić że to będzie jeden z elementów, w jaki sposób Ty sam będziesz mógł zarabiać 😉

Czy to jest legalne?

Wiele razy słyszę te pytanie, które całkowicie rozumiem.

Projekt jest całkowicie legalny, firmy z którymi współpracujemy są spółkami zarejestrowanymi w Polsce (możesz sobie sprawdzić w KRS), Firmy działają od wielu lat i regularnie wypłacają wynagrodzenia swoim partnerom.

Oczywiście z kwoty, którą zarobisz należy odprowadzić podatek.  Rozliczamy się według podatku ryczałtowego czyli 8,5% co jest miłym zaskoczeniem dla wielu osób. Oczywiście mamy przygotowaną oficjalną instrukcję jak prosto 1 przelewem i bez wychodzenia z domu, rozliczać się z Twoim Urzędem Skarbowym. Więc nie będziesz miał z tym problemów 🙂

Jak Dołączyć Do Projektu?

Do zespołu może dołączyć KAŻDY, nie ma dla mnie znaczenia kim jesteś, skąd pochodzisz czy jakie masz doświadczenie.

Pamiętaj, że do niczego się nie zobowiązujesz. Nie będziesz musiał podpisywać żadnych umów. Jeżeli stwierdzisz że to jednak nie dla Ciebie, to bez żadnych konsekwencji będziesz mógł odejść z projektu. To Ty decydujesz 🙂

Jeżeli jesteś zainteresowany tym, jak dokładnie wygląda nasz projekt od środka
i chciałbyś zacząć zarabiać przez Internet, wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy: